Żółty kwarcowy kryształ - cytrynOferujemy kwarcowy cytrynowy, które są dobrze oceniane za ich chwalebne połysk i blask. Te kwarcowe cytryny są oferowane wiodących cenach dla naszych klientów w różnych przedziałach i wzorach.

Przyjrzyj się codziennie, aby upewnić się, że na kryształu nie powstały małe kryształy. Jeśli tak, przypiąć i wypłukać je używając tej samej techniki, która służyła do hodowania kryształu nasion. Poza tym, po prostu obserwuj kryształ. Jeśli rozwiązanie jest jasne, powinieneś być w stanie zobaczyć wzrost w ciągu pierwszych 48 godzin. Gdy kryształ osiąga 1/2 cala wzrostu, może wydawać się spowolnić, ale nie. To tylko złudzenie optyczne. Tempo wzrostu 1/64-cala dziennie jest łatwiejsze do wykrycia w małym krysztale niż w dużym.

Goldstone: Jest to kamień sztuczny, typ szkła syntetycznego wykonanego z miedzi lub soli miedzi w obecności płomienia redukującego. W normalnych warunkach utleniania jony miedzi wchłaniają się do krzemionki w celu uzyskania przezroczystego niebiesko-zielonego szkła; Kiedy zredukowana stopka Goldstone ochładza się, miedź pozostaje w izolacji atomowej i wytrąca się w małe krystaliczne klastry. Gotowy produkt może mieć gładki połysk i być wyryty w koraliki, figurki lub inne elementy nadające się do kamieni półszlachetnych. W rzeczywistości Goldstone jest często błędnie interpretowany jako materiał naturalny.

Setki małych kryształów w każdym pięć gramowym wykonaniu Crystalpixie tworzą niesamowity efekt 3-D, który przypomina palce zanurzone w stardust. Candy Land oferuje marzycielski i romantyczny wygląd z perłowymi pastelami i wyciszonymi irysami, podczas gdy Starry Night przynosi gotyckie wyrafinowanie poprzez ciemne, uduszone kolory. Comic Pop jest tętniący życiem i zabawny, a figlarny gol uchodzi za nadmiar lat 80., a egzotyczny wschód przybiera elegancki luksus na Wschodzie i łączy go z zachodem o wysokiej wartości oktanowej. Każdy styl może być stosowany do różnych odcieni lakierów do paznokci, aby zmaksymalizować ich blask i piękno.

Citrine (Sunela in Hindi) to przejrzysta, żółta do pomarańczowa odmiana kwarc (SI02). Wraz z Topaz, Citrine jest birthstone na listopad. Citrine jest najlepszym substytutem Żółtego Topazu i żółtego Sapphire Citrine o twardości 7 na skali Moh'a. Citrine jest anizotropowa (podwójnie refrakcyjna). Zakres współczynnika załamania światła (RI) wynosi 1,544 - 1,553 i ciężar właściwy (SG) 2,65. W większości przypadków Citrine ma mniej widoczne wady. Naturalny Citrine jest bardzo rzadki. Większość Citrine dostępna na rynku jest wynikiem obróbki cieplnej ametystu. Citrine jest szeroko stosowany w biżuterii ze względu na wysoką przejrzystość i przystępność. Shubh Gems zajmuje się wysokiej jakości, przezroczystych kamieni Citrine w najlepszych kolorach. Kup kamień Citrine w najlepszej cenie. Zamów swój własny Citrine Stone Ring w Shubh Gems. Kup kamień Citrine w Indiach w Shubh Gems, New Delhi lub zamów kamień Citrine z dowolnego miejsca. Shubh Gems, Indie dostarcza kamień Certified Natural Citrine bez żadnych opłat za dostawę.

Komentarze